Početna
 

Franjo Juranović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik općinskog načelnika Općina Dvor 20.05.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Općina Dvor
08.06.2017. do 19.05.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Općina Dvor
04.06.2013. do 07.06.2017.