Početna
 

Stipo Šapina

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
08.12.2017. do 22.07.2020.
Općinski načelnik Općina Donji Kukuruzari
24.05.2013. do 26.05.2017.

Akti

Izvješće o imovinskom stanju