Početna
 

Eni Šebalj

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik općinskog načelnika Općina Matulji
12.06.2017. do 06.06.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Općina Matulji
07.04.2016. do 11.06.2017.
Zamjenik općinskog načelnika Općina Matulji
10.06.2013. do 15.01.2016.

Izvješće o imovinskom stanju