Početna
 

Kristijan Rajšel

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Gradonačelnik Grad Čabar 09.06.2017.
Gradonačelnik Grad Čabar
06.06.2013. do 08.06.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 30.01.2016.