Početna
 

Ivan Tomljenović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Karlobag
26.05.2017. do 03.06.2021.
Općinski načelnik Općina Karlobag
17.10.2013. do 25.05.2017.