Početna
 

Željko Lacković

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Gradonačelnik Grad Đurđevac
27.03.2014. do 24.05.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 22.07.2020.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
ODVJETNIČKO DRUŠTVO LACKOVIĆ&RUKAVINA d.o.o. Osobno 80% Da DARKO MARIĆ
KELTA d.o.o. Osobno 100% Da DARKO MARIĆ