Početna
 

Nikica Jagnjić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik općinskog načelnika Općina Josipdol
26.05.2017. do 03.06.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Općina Josipdol
23.05.2013. do 25.05.2017.

Izvješće o imovinskom stanju