Početna
 

Sanja Šaban

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Pomoćnik ministra Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine
23.07.2020. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
07.02.2019. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Ministarstvo kulture
01.02.2013. do 28.01.2016.

Izvješće o imovinskom stanju