Početna
 

Zoran Vasić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.
Pomoćnik ministra Ministarstvo poljoprivrede
01.01.2015. do 30.11.2015.