Početna
 

Joško Klisović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
30.01.2016. do 14.10.2016.
Zamjenik ministra Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
01.01.2012. do 21.01.2016.

Izvješće o imovinskom stanju