Početna
 

Tihomir Jakovina

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
30.01.2016. do 14.10.2016.
Ministar Ministarstvo poljoprivrede
23.12.2011. do 22.01.2016.