Početna
 

Arsen Bauk

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
30.01.2016. do 14.10.2016.
Ministar Ministarstvo uprave
23.12.2011. do 22.01.2016.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
ODVJETNIČKI URED ZORANA RUBEŠA Član obitelji Nije potrebno

Izvješće o imovinskom stanju