Početna
 

Milanka Opačić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 01.07.2017.
Potpredsjednik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 30.06.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
30.01.2016. do 14.10.2016.
Ministar Ministarstvo socijalne politike i mladih
23.12.2011. do 22.01.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Potpredsjednik Hrvatski sabor
03.02.2016. do 14.10.2016.
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske
23.12.2011. do 22.01.2016.

Izvješće o imovinskom stanju