Početna
 

Tatjana Šimac Bonačić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik gradonačelnika Grad Dubrovnik
26.03.2015. do 27.01.2017.