Početna
 

Domagoj Ivan Milošević

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
PASTOR - GRUPA d.d. IGNIS PLACITUM d.o.o. Osobno 60% Da KSENIJA ČERIN
iLife d.o.o. Osobno 100% Da KSENIJA ČERIN
INTERMODALNA LOGISTIKA d.o.o. Osobno 33.33% Da KSENIJA ČERIN
LOGISTIČKO SREDIŠTE d.o.o. Osobno 83% Da KSENIJA ČERIN
SIGMA STAN d.o.o. Osobno 22.50% Da KSENIJA ČERIN
I - MED d.o.o. Član obitelji 25% Nije potrebno