Početna
 

Goran Marić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 24.07.2019.
Ministar Ministarstvo državne imovine
15.11.2016. do 16.07.2019.
Ministar Vlada Republike Hrvatske
19.10.2016. do 15.11.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 19.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
24.05.2013. do 28.12.2015.

Izvješće o imovinskom stanju