Početna
 

Tomislav Karamarko

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
25.06.2016. do 14.10.2016.
Prvi potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske
22.01.2016. do 15.06.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 22.01.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.